Kurumsal

BEDİ ASANSÖR MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞ.İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  Avrupa’da ve Ortadoğu’da asansör konusunda lider olan çeşitli firmalarla işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün önde gelen yerli ve yabancı tedarikçileri ile koordinasyon ve işbirliği sonucunda, ileri teknoloji ürünü olan mikro işlemci kumandalı, akıllı asansör,  yüksek hızlı ve özel donanım gerektiren asansörler de BEDİ ASANSÖR MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞ.İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ’nin uzmanlık alanı haline gelmiştir.

Bütün bu çalışmalar yürütülürken, BEDİ ASANSÖR MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞ.İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ , kalite ve güvencesini T.S.E., ISO 9001 ve CE Belgesi ile tescillemiştir. Bugün artık, projelendirilmesinden üretim ve servis hizmetlerine kadar her bakımdan özel hizmet sunulmasını gerektiren hastaneler, idari hizmet binaları, turistik tesisler ve iş merkezlerinin tercihlerinden biri BEDİ ASANSÖR MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞ.İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  olmaktadır.

Portföyümüzde yer alan kurum ve kuruluşlarla çalışmak, bizleri işimizi sürekli geliştirmeye yönlendirdiğinden mutluyuz. Bizim için olmazsa olmaz kavramlar var; emniyet, estetik, uzun ömürlülük ve müşteri memnuniyeti. BEDİ ASANSÖR MÜHENDİSLİK DOĞAL GAZ İNŞ.İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  olarak, çalışmalarımızda benimsediğimiz kalite anlayışımızı, bu dört ana unsur üzerinde temellendirdik ve bu şekilde yürütmeye devam ediyoruz.

BİZİ TAKİP EDİN
  • Facebook
  • Twitter